První svého druhu / Ing. Radek Beneš jednatel vydavatelství PRO VOBIS

Dřevostavbu od společnosti 3AE jsem s radostí navštívil v době, kdy paní domu právě zabydlovala novou kuchyni od švédského nábytkářského domu a v jejích očích byla vidět radost a nadšení z nového domu, do kterého se s rodinou právě nastěhovali.

Vůbec se jejím pocitům nedivím, protože i já jsem byl z tohoto zdánlivě malého domku nadšený. Je v něm prostě všechno, co mladá rodina potřebuje pro to, aby dobře bydlela, a přitom na úsporné ploše. Navíc má dům i překvapivé architektonické prvky jako je veliké okno na schodišti, obálku ze dřeva, která stárne s domem a v dispozici se našlo místo i pro malou pracovnu. Co mě překvapilo, byl celkový dojem z interiéru, v němž jsou instalovány standardní prvky vybavení domu (okna, obklady, sanita, atd.) ze „standardu“ realizační firmy a přitom všechny působí velice čistým a harmonickým dojmem a celkově dům nijak neznehodnocují, ba naopak.

Jediné, co bych si asi přál jinak, je jiným způsobem vyřešený vstupní prostor domu – chybí mi více chráněný vstup a za dveřmi více místa.

Celkově je to z mého pohledu naprosto ideální startovací dům za velice příznivou cenu s ohledem na technologii CLT, ze které je konstruován. Dávám mu svůj hlas…

První svého druhu / 3AE s.r.o.